Zelfkennis is
het begin
van alle
wijsheid
Socrates

Geregistreerden

In deze lijst staan alle geregistreerde beeldcoaches. Ook vindt u een lijst van Beeldcoaches in opleiding. Het overzicht van de geregistreerde opleiders vindt u bij 'opleiders'.

Zowel beeldcoaches als opleiders voldoen aan alle kwaliteitscriteria.
Onderstaande lijst is te sorteren op alfabetische volgorde van achternaam, voornaam etc.

Naam Achternaam Plaats Specialisatie E-mailadres
AdrieAanenEdeJeugd en Gezinaaanen@opella.nl
CatrienAarnoudseRijenOpleider Jeugd en Gezin/Welzijn en Zorgcatrien@beeldcoachingplus.nl
NikolieneAs-van MeijerDe MeernJeugd en Gezinnikolienemeijer@gmail.com
LeentjeBedauxAmsterdamJeugd en Gezinl.bedaux@cjgkennemerland.nl
HermanBeek, vanBarendrechtOpleider Onderwijs/Jeugd en Gezinhermanvanbeek@videmacademie.nl
NicoleBoschHaaksbergenZorg en Welzijnn.bosch@livio.nl
JokeBoshuizenVoorhoutJeugd en Gezinjoke.boshuizen@gmail.com
SylvanaBrinkmanHaarlemJeugd en Gezins.brinkman@jgzkennemerland.nl
GrietjeBrommersmaEdeOpleider Onderwijs, Kinderopvanggrietje@gbjbeeldcoaching.nl
FridyDijk, vanKaatsheuvelJeugd en Gezinfridy.van.dijk@thebe.nl
JolandaDonkerslootAlmkerkJeugd en Gezin/Welzijn en Zorgjolanda.donkersloot@thebe.nl
MarjoDorrestijnWaalwijkBeeldcoachinfo@marjodorrestijn.nl
ToyahEgmond, vanHaarlemJeugd en Gezint.vanegmond@jgzkennemerland.nl
EstherEveraersHeerlenPeuteropvange.everaers@povh.nl
AnnGeelenNuenenOpleider Jeugd en Gezin/Welzijn en Zorg/Kinderopvanginfo@geelencommunicatie.nl
SophiaGulmetovVelserbroekBeeldcoachs.gulmetov@jgzkennemerland.nl
LotteHeemskerkVelserbroekJeugd en Gezinl.heemskerk@jgzkennemerland.nl
HeiliHeinink- GriffioenHeiloJeugd en Gezinh.heinink-griffioen@jgzkennemerland.nl
HannieHupkensVelserbroekJeugd en Gezinh.hupkens-klemann@jgzkennemerland.nl
BepHuveneersRamsdaalPeuteropvangb.huveneers@povh.nl
ShánnaJacobs-JansenHeerlenPeuteropvangs.jansen@povh.nl
ElsJong, deNieuwendijkWelzijn en Zorgedejong@hotmail.com
WilmaKuip, van derAmersfoortJeugd en Gezinwvdkuip@opella.nl
WillekeLaar, vanOchtenJeugd en Gezinwrisamasu@opella.nl
AnnetLangelerLochemOpleider Jeugd en Gezin/Welzijn en Zorga.langeler@carintreggeland.nl
MoniqueLochTilburgWelzijn en ZorgMonique.loch@thebe.nl
JolandaMeuffelsMunstergeleenPeuteropvangj.meuffels@povh.nl
LindyMolsTilburgBeeldcoachlidy.mols@thebe.nl
NicoleMons-van LaarRenkumJeugd en Gezinnvdlaar@opella.nl
MilaPereiraVelserbroekJeugd en Gezinm.pereira@jgzkennemerland.nl
EmmaPruimersEnschedeJeugd en Gezine.pruimers@livio.nl
RianneSchaaperHaarlemJeugd en Gezinr.schaaper@jgzkennemerland.nl
PetraSchramVelserbroekJeugd en Gezinpetraschram@yahoo.com
YdaSchuitemaLangeveenZorg en WelzijnY.schuitema@carintreggeland.nl
BernadetteSnippeDedemsvaartJeugd en Gezinbernadette.snippe@ambiq.nl
LisetteSuurd- van LierEdeJeugd en Gezin/Welzijn en Zorglvlier@opella.nl
NicoleTabbersTilburgJeugd en Gezin/Welzijn en Zorgnicole.tabbers@thebe.nl
JacquelineTummers-KnoorenHeerlenPeuteropvangj.tummers@povh.nl
LisaVerdunHaarlemJeugd en Gezinlisa.verdun555@gmail.com
CarinVerplakde ZilkJeugd en Gezinc.verplak@jgzkennemerland.nl
RenateWerff, van derHeemskerkJeugd en Gezinr.vanderwerff@jgzkennemerland.nl
AstridWiersma-SchenkVelserbroekJeugd en Gezina.wiersma@jgzkennemerland.nl
WandaZaadHeerlenPeuteropvangw.zaad@povh.nl
RiaZijderveldEdeOpleider Jeugd en Gezin/Welzijn en Zorgrzijderveld@opella.nl